Σύμφωνα με την απόφαση με αρ.πρωτ 156902/Δ2/29-09-2020, σας ενημερώνουμε ότι οι γονείς μπορούν να υποβάλλουν ψηφιακά αίτηση στο email του σχολείου, σύμφωνα με το υπόδειγμα αίτησης που επισυνάπτεται, ώστε το παιδί τους να παρακολουθήσει μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας στα ακόλουθα μαθησιακά αντικείμενα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.

Η αίτηση θα πρέπει να υποβληθεί το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 02 Δεκεμβρίου 2020 και ώρα 14:10.

Για να συμπληρώσετε την αίτηση για ενισχυτική διδασκαλία, θα πρέπει να αποθηκεύσετε στον υπολογιστή σας και να συμπληρώστε το υπόδειγμα αίτησης (κάνοντας κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο) και στη συνέχεια να το αποστείλετε συμπληρωμένο στο mail του σχολείου.

Υπόδειγμα_Αίτησης